ادامه داستان سکه های تقلبی

 در ادامه ی مطلب قبل یک سوال از شما می پرسم به نظر شما کدام گناهکار ترند فروشندگان سکه ها(گوش بر ها) یا خریداران سکه های تقلبی؟

فروشندگان این سکه ها معمولا از روی بیکاری دست به این کار می زنند تا بتوانند با این کار حداقل زندگی خود را تامین کنند و به عبارتی زنده بمانند که این هم ریشه در بی توجهی مسئولان کشوری ،استانی و خود شهرستان به مساله ی بیکاری این شهر است که دامن گیر بیشتر جوانان این شهر( افرادی با مدارک لیسانس و فوق لیسانس) شده است.

خریداران سکه ها که همگی از سرمایه داران ایران هستند( و همانطور که در احادیث هست که هیچ کس ثروتمند نمی شود مگر اینکه حق انسانی را پایمال کرده باشد) و هدفشان از خرید این سکه ها فروش آنها به بیگانگان است که این نه تنها یعنی فروش سکه بلکه فروش تاریخ و نشانه های تمدن یک مملکت با چند قرن سابقه ی تمدن است . حال من قصد موجه جلوه دادن فروشندگان سکه را ندارم ولی باید بدانید کار خرید به نیت فروش هویت این ملت 70 ملیونی به بیگانگان بسیار بد تر از فروش سکه ی تقلبی است .

/ 12 نظر / 69 بازدید
نمایش نظرات قبلی

[شیطان][عینک][قهر][گل][قهقهه][خنده][گریه][شوخی][گل]

فرزاد ژلنگ

واقعا الیگودرز شهر خلافیه

فرزاد بروجرد

از سایتتون لذت بردم

رستم

گل گفتی داش هادی

رضا

ميشه بگي اين حديث از كيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اين فرهنگ غلط سالها در ذهن ما ايرانيان جا افتاده. آيا بنظر شما آدمهاي فقير آدمهاي خوبي هستند؟؟؟؟ ما بايد كسب ثروت كنيم تا بتوانيم از مرز و بوم ايران حفاظت كنيم. از سايت زيباي شما لذت بردم.

ج........ی

وقتی چشم بسته و طایفه بازی و دروغ میام نماینده شهر رو انتخاب می کنیم این هم میشه عاقبت کار اولی که به فکر خودش و اطرافیانشه دومی اصلا به فکر شهر نیست و منافعش تو جیب دیگر شهرهاست سومی که سواد نداره و غیبت ژشت غیبت در کارشه ف حتی میخ هم بلد نیست به دیوار شهر بکوبه چهارمی هم رشته کاریش چیز دیگر است و جواب مردم رو با چیز دیگه و گفته دیگه شانه خالی می کنه .

علی

با سلام من هم 19 اردیبهشت فریب 3 نامرد خوردم که خودشون را با فامیلی بختیاری معرفی کردند از طریق یکی از دوستانم در یزد آشنا شدم .یکی از اونا که میگفت واسطه است گوشش شکسته بود و خودشو گچکار معرفی میکرد وادعا میکرد که دو نفر دیگر که پسر عموهاش هستند سکه ها رو از چقا زنبیل پیدا کردند که یکیشون خودشو دیونه جلوه میداد دیگری هم به ظاهر معتاد بود ودر روستایی به اسم دربند بین درود و ازنا با هم معامله کردیم.شماره تلفنی که زنگ میزدند:09169451583 اگه کسی آدرسی چیزی ازشون داره خواهش میکنم از طریق ایمیلم باهام تماس بگیره.

علی

با سلام من هم 19 اردیبهشت فریب 3 نامرد خوردم که خودشون را با فامیلی بختیاری معرفی کردند از طریق یکی از دوستانم در یزد آشنا شدم .یکی از اونا که میگفت واسطه است گوشش شکسته بود و خودشو گچکار معرفی میکرد وادعا میکرد که دو نفر دیگر که پسر عموهاش هستند سکه ها رو از چقا زنبیل پیدا کردند که یکیشون خودشو دیونه جلوه میداد دیگری هم به ظاهر معتاد بود ودر روستایی به اسم دربند بین درود و ازنا با هم معامله کردیم.شماره تلفنی که زنگ میزدند:09169451583 اگه کسی آدرسی چیزی ازشون داره خواهش میکنم از طریق ایمیلم باهام تماس بگیره. hasrat_gozashte2002@yahoo.com

1353

حدود یک هفته پیش دو نفر که خود را چوپان جا زده بودن 10 میلیون تومان مر اکه از چند نفر قرض کرده بودم سرم کلاه گذاشتن و رفتن انشاالا که قران مکافاتشان کند اسم انها که حتما اشتباهی هم بوده مراد -بختیار و قلی بود جان امام حسین اگر کسی از جای انها خبری داره با شماره من تماس بگیره و مژدگانی دریافت کنه 09133426583

alen

دوستان راست میگه من دیروز با گرفتن پیامکی با این متن : ” سلام ما عشایریم و من چوپانم مقداری سکه و مجسمه طلا پیدا کردم از قرآن استخاره کردم ، شماره شما رو گرفتم به کسی چیزی نگو برام می تونی بفروشی؟ ” که برای من به شماره ۰۹۱۲….. ارسال کرد توجه منو جلب کرد بعد از اینکه باهاش تماس گرفتن اون خودشو پسر ۱۷ ساله جا زد و برادرشو به من معرفی کرد که تو الیگودرز و یکی از روستاهاش بودن خلاصه اینقدر چرب زبونی کرد تا منو به علی گودرز رسوند قافل از اینکه خدا با من بود . وقتی به علیگودرز رسیدم و ۵ دقیقه فقط مونده بود که برسم سر قرار یکی از دوستام که سمتی داره بهم زنگ زذ گفت کجایی گفتم الیگودرز تعجب کرد گفت نکنه شیطون رفتی سکه بخری؟ گفتم آره تو از کجا می دونی؟ و بعد کل داستان متن این خبرو تعریف کرد اونجا بود فهمیدم چقدر خدا دوستم داشت که دقیقه ۹۰ ماجرارو فهمیدم اینا فقط به ۰۹۱۲ زنگ می زنند چون میدونند مال تهرانیاست دوستان خیلی مراقب باشید حتی اگه گفت دست خالی بیا نرید چون حداقل شمارو گروگان میگیرن تا خانوادتون بهشون پول بدن…. من اگه می دونستم اینا کلاهبردارن مطمئنا با دوستم که مدتهاست دنبالشونه سر قرار می رفتم تا دستگیرشون کن